Blondynka na Językach - Francuski [Kurs, MP3+PDF] » Ebook4all - Darmowe Ebooki

Wszystkich: 92
Gości: 68
Zarejestrowani: 

7pati
OKEEFE
yar2
pip9
Charon
greq
TRADE

Roboty: 

Google
Yandex


rss
Blondynka na Językach - Francuski [Kurs, MP3+PDF]

Blondynka na Językach - Francuski [Kurs, MP3+PDF]

Rozmiar: 191mb
Autor: Beata Pawlikowska
Wydawca: G + J Gruner and Jar
Format: MP3+PDF, 128 Kbps, 44100 Hz,

Opis:
To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy. Standardowe kursy języków obcych bazują na wyjaśnianiu zasad gramatyki, podając uczniowi przykłady ich zastosowania. W kursie najważniejszym założeniem jest to, że języka obcego można się nauczyć instynktownie najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych zdań i wyrażeń, a więc poprawne posługiwanie się obcym językiem.

Uczenie się z płyty:
Włóż do odtwarzacza płytę. Usłyszysz coś po polsku. Potem jest chwila ciszy - w której powinieneś powiedzieć to samo po francusku. Wiem, że za pierwszym razem nie będziesz wiedział. Ale ten kurs polega na tym, żeby nauczyć się go na pamięć poprzez wielokrotne powtarzanie. Posłuchaj uważnie pierwszych kilkunastu zdań. Spróbuj zapamiętać jak brzmią po francusku. Nie słuchaj od razu wszystkiego, tylko pierwszych dwudziestu. Potem cofnij płytę na początek znacznika i zrób to jeszcze raz. Spróbuj udzielać odpowiedzi. UWAGA:zawsze mów na głos. Uczenie się w myślach, szeptem albo po cichu jest NIESKUTECZNE.
Czyli masz zrobić tak: Ja mówię: "Mam na imię" - tu zostawiam dla Ciebie ciszę, żebyś powiedział to po francusku. Mów na głos. Jeśli nie wiesz, posłuchaj Francuza, który zaraz Ci podpowie. Zrób to samo z następnymi kilkunastoma zdaniami. Cofnij płytę do początku. I znów ja mówię: "Mam na imię" - tu zostawiam dla Ciebie ciszę, żebyś powiedział to po francusku. Mów na głos. Jeśli nie wiesz, posłuchaj Francuza, który zaraz Ci podpowie. Zrób to samo z następnymi kilkunastoma zdaniami. Cofnij płytę do początku. Jeśli potrafisz bezbłędnie NA GŁOS przetłumaczyć wszystkie dwadzieścia zdań, jedź dalej. Do następnej dwudziestki. I potem znowu.

Download:
Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!


Darmowe serwery tylko dla VIP:
Zawartość dostępna po wykupieniu konta VIP! Więcej informacji tutaj!


Edytował: Gazeciarz - 26-03-2015, 17:56 Powód: reupPodobne newsy:
    
 • Blondynka na Językach - Włoski [Kurs, MP3, PL]
 • Blondynka na Językach - Hiszpański Latynoski [Kurs, MP3, PL]
 • Blondynka na Językach - Hiszpański Europejski [Kurs, MP3, PL]
 • Blondynka na Językach - Niemiecki [Kurs, MP3, PL]
 • Blondynka na Językach - Angielski Brytyjski [Kurs, PDF+MP3]

 • Tagi: Blondynka na Językach, - Francuski, ebookgigs, chomikuj, kurs, pobierz, mp3, audiobook, zafriko, warez, darmowe kursy, forum, ebooki, peb, darmowe eooki

  • Komentarzy: 2
  • Data: 26 Marzec 2015 17:34
  • Newsów: 0      Komentarzy: 1
  • 1
  Proszę bardzo o aktywny link ,ponieważ zależy mi na tym kursie

  • Data: 26 Marzec 2015 17:57
  • Newsów: 5236      Komentarzy: 774
  • 2
  Aby zobaczyć ukryty tekst musisz być zalogowany, jeżeli nie masz konta zarejestruj się!

  Informacja
  Użytkownicy z rangą Gość nie mogą dodawać komentarzy.